yanlis-dusunce-ve-davranislar-karsisin-7b1310.jpeg
yanlis-dusunce-ve-davranislar-karsisin-7b1310.jpeg

Yanlış Düşünce ve Davranışlar Karşısında Mevlana

İndirim Oranı : %30 İndirim
KDV Dahil : ₺115,00
İndirimli : ₺80,50
KDV Dahil : ₺80,50
Barkod : 9789755743110

Yazarı             : Prof. Dr. İbrahim Emiroğlu

Çevirmen        : 

Sayfa Sayısı  : 166

Çilt Tipi          : Karton Kapak

İç Kağıt          : Kitap Kağıtı

Boyut             : 13,5x21 

 

Mevlana, ömrünü ahlakın güzelleştirilmesi, toplumun ıslahı, yanlışların düzeltilmesi, iyiliğin ve güzelliğin hakim olması yollarında sarf etmiş, bu maksada erişmek için faydalı olan her yola başvurmuştur. Bu gayret ve mücadelesinden dolayı Mevlana'yı rahmetle ve minnetle anmak gerekir. Onu rahmet ve minnetle anmanın asıl yolu da çağımız insanını onun fikirleriyle tanıştırmak olacaktır.

Mevlana'nın felsefesine göre, insan melek değildir. İnsan, hatalara açık bir varlıktır; bazen aldanır, aldatır ve aldatılır. İnsandan beklenen; birçok zarara, kayba ve haksızlığı sebep olan bu yanlışları, zor da olsa, gidermesidir. Bunu başarması için insanın önce neden dolayı, neelerde yanıldığını, ne çeşit yanlışlar yaptığını bilmesi gerekir.

Bu kitap, bu noktalara ışık tutacak bir niteliktedir.

Etiketler
Yanlış, Yanlış Düşünce, Yanlış Düşünce ve, Yanlış Düşünce ve Davranışlar, Yanlış Düşünce ve Davranışlar Karşısında, Yanlış Düşünce ve Davranışlar Karşısında Mevlana, Yanlış Düşünce ve Davranışlar Mevlana, Yanlış Düşünce ve Karşısında, Yanlış Düşünce ve Karşısında Mevlana, Yanlış Düşünce ve Mevlana, Yanlış Düşünce Davranışlar, Yanlış Düşünce Davranışlar Karşısında, Yanlış Düşünce Davranışlar Karşısında Mevlana, Yanlış Düşünce Davranışlar Mevlana, Yanlış Düşünce Karşısında, Yanlış Düşünce Karşısında Mevlana, Yanlış Düşünce Mevlana, Yanlış ve, Yanlış ve Davranışlar, Yanlış ve Davranışlar Karşısında, Yanlış ve Davranışlar Karşısında Mevlana, Yanlış ve Davranışlar Mevlana, Yanlış ve Karşısında, Yanlış ve Karşısında Mevlana, Yanlış ve Mevlana, Yanlış Davranışlar, Yanlış Davranışlar Karşısında, Yanlış Davranışlar Karşısında Mevlana, Yanlış Davranışlar Mevlana, Yanlış Karşısında, Yanlış Karşısında Mevlana, Yanlış Mevlana, Düşünce, Düşünce ve, Düşünce ve Davranışlar, Düşünce ve Davranışlar Karşısında, Düşünce ve Davranışlar Karşısında Mevlana, Düşünce ve Davranışlar Mevlana, Düşünce ve Karşısında, Düşünce ve Karşısında Mevlana, Düşünce ve Mevlana, Düşünce Davranışlar, Düşünce Davranışlar Karşısında, Düşünce Davranışlar Karşısında Mevlana, Düşünce Davranışlar Mevlana, Düşünce Karşısında, Düşünce Karşısında Mevlana, Düşünce Mevlana, ve Davranışlar, ve Davranışlar Karşısında,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR